Blog


Świat wyjątkowych prezentów personalizowanych

Świat wyjątkowych prezentów personalizowanych Od pewnego czasu, coraz większa popularnością cieszą się śmieszne prezenty z personalizacją. Inne od sztampowych upominków, dostępnych w każdym hipermarkecie lub stoisku z gadżetami. Personalizacja to niesamowity sposób na uczynienie najprostszego przedmiotu wyjątkowym. Możliwość umieszczenia na nim rysunku lub graweru jest dokładnie tym, czego poszukują dzisiejsi wymagający klienci.
Czytaj więcej...


Wiosna, ach to Ty!

Wiosna, ach to Ty! W większości miejsc wiosna zadomowiła się na dobre. Naturalne, nie ma osoby, która nie cieszyłaby się z tego faktu. Bo przecież dzień w końcu jest dłuższy, słońce świeci mocniej albo w ogóle świeci po miesiącach wszechobecnej szarości! Zapominamy jednak o ważnej rzeczy – wiosna to wbrew pozorom czas, kiedy nasze siły witalne są wystawione na próbę, często jesteśmy osłabieni i nie mamy na nic ochoty.
Czytaj więcej...


Piżama damska po polsku!

Piżama damska po polsku! Na długo przed otwarciem naszego sklepu zastanawialiśmy się, jaką bieliznę chcemy sprzedawać, na co postawić, by zadowolić nawet najbardziej wymagające klientki, jak również samemu być dumnym z oferowanego produktu i mieć całkowitą pewność, co do jego jakości...
Czytaj więcej...


Kapcie baleriny poproszę!

Kapcie baleriny poproszę! Nie od dziś wiemy, że kapcie baleriny zawładnęły Waszymi sercami. Wybieracie ten rodzaj kapci coraz chętniej i częściej niż miało to miejsce kiedyś. Co sprawia, że kapcie baleriny cieszą się coraz większa popularnością?
Czytaj więcej...


Przywitaj wiosnę razem ze SweetSleep!

Przywitaj wiosnę razem ze SweetSleep! Mimo, że zimowa aura króluje, myślami jesteśmy już gdzie indziej. Kto z nas nie pragnie już wiosny, ciepłych dni i przyjemnych nocy. Jako, że do takiego stanu rzeczy pozostało jeszcze troszkę czasu, warto już teraz przygotować się na nadejście wiosny, zaczynając od swojej sypialni.
Czytaj więcej...


Walentynkowe prezenty, z których ucieszy się każda kobieta!

Walentynkowe prezenty, z których ucieszy się każda kobieta! Można śmiało powiedzieć, że odliczanie do Święta Zakochanych już się rozpoczęło. Każdy dzień jest dobry, by wyrazić swoje uczucia i obdarować ukochaną osobę, jednak w tym dniu prezenty cieszą podwójnie. Szczególnie panowie zachodzą w głowę, czym sprawić radość swojej kobiecie w Walentynki. Świetnym dodatkiem do romantycznej kolacji będzie mały podarunek... My niezmiennie polecamy piżamy i koszule nocne!
Czytaj więcej...


Nowości spod znaku SENSIS

Nowości spod znaku SENSIS Wiemy, jak bardzo lubicie powiewy świeżości w naszym asortymencie. My również kochamy nowości, więc przygotowaliśmy całkiem pokaźną ilość nowych piżam damskich i koszul nocnych!
Czytaj więcej...


Piżamy i kapcie przez internet? Czemu nie!

Piżamy i kapcie przez internet? Czemu nie! Nie jest tajemnicą, że zakupy przez internet stają się coraz bardziej popularne, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Zamawiamy w zasadzie wszystko – przez artykuły spożywcze, różnego rodzaju akcesoria domowe, po obuwie domowe i bieliznę nocną. Powód wydaje się być bardzo prosty – jest to zwyczajnie wygodne.
Czytaj więcej...


Doceniacie nasze starania. Dziękujemy!

Doceniacie nasze starania. Dziękujemy! Okres przedświąteczny był dla nas sporym wyzwaniem. Był to dla nas również poważny sprawdzian, ale jak się okazało zdany na piątkę! Mimo masy pracy trzymaliśmy się swoich standardów, dzięki czemu wszyscy otrzymali swoje zamówienia na czas.
Czytaj więcej...Wpisy 1 - 10 z 40